Turite klausimų? Skambinkite: +370 689 54878

apie mus

MŪSŲ PREKINIO ŽENKLO GAMINAMOS KEPURĖS

Nuo 1930 metų specializuojamės siuvame kepures vaikams kiekvienam sezonui: kepures su snapeliais, megztas kepures, medvilnines kepures, merino vilnos kepures, žiemines kepures ir aksesuarus: pirštines, šalikus. Štai keletas kepurių, kurias šiuo metu siuvame savo siuvykloje.

Garantuojame: per 7 dienas gausite pasiūlymą.

Dawid Hudyka

KODĖL GAMINAME GERIAUSIAS KEPURES PASAULYJE?

Siuvame kepures nuo 1930 metų ir to dėka turime patirties bei prieigą geriausiems audiniams, aksesuarams, dekoracijoms, siuvinėjimams ir naujausioms technologijoms. Mūsų kokybės kontrolė leidžia mums pasiūlyti aukščiausią kokybę už priimtiną kainą. Pamatysite patys – išbandykite!

KIEK KAINUOS JŪSŲ KEPURĖS PASIŪVIMAS

Jei norite sužinoti kiek kainuotų pasiūti Jūsų kolekciją – įvertinsime ir pateiksime pasiūlymą per 7 dienas, įskaitant užsakymų ženklinimą, pakavimą ir pristatymą.

INSPIRACIJA

Mes Jums suprojektuosime pagal Jūsų gaires.

DOKUMENTACIJA

Mes pagaminsime bet kokią kepurę pagal dokumentus, kuriuos mums pateiksite.

PARUOŠIMAS

Pasiūsime kepurę su Jūsų norimu raštu.

PADARYSIME TAI UŽ JUS!

Gaminant kepures pas mus, sutaupysite laiko, pinigų ir sandėliavimo vietą, kadangi pakuojame ir ženkliname užsakymus tiesiai į mažmeninės prekybos parduotuves, kuriose aptarnaujate klientus (galėsite klientams kepures siųsti tiesiai be perkavimo!). Be to, mes galime atlikti užsakytų kepurių fotosesiją ir katalogus visai kolekcijai.

istorija

1930-1960

Bendrovė SATO Sp. z o. o. (firminių TuTu galvos apdangalų gamintojas) yra šeimos įmonė, savo istoriją pradėjusi 1930 m., kai fabriko įkūrėjas Juzef – dabartinių įmonės savininkų senelis – pasiuvo ir pardavė pirmąją kepurę. Tai buvo vyriškos kepurės, parduodamos vietinėje rinkoje.

1960-1998

Jo sūnus Stanislov išlaikė šeimos tradicijas, vystė kepurių gamybą. Gaminamų gaminių asortimentas buvo išplėstas, įtraukiant galvos apdangalus moterims, o prekyba išsiplėtė po visa Lenkija.

1998-2003

Stanislovo sūnūs pradėjo didinti rinką ir asortimentą ir tapo trečiąja karta, aistringai kuriančia galvos apdangalus ir dar daugiau. Pagrindinis naujųjų savininkų uždavinys buvo ieškoti galimybių eksportuoti produktus. Ir tada gimė idėja -…. ?

2003-2013

2003 metai yra proveržio metai! Kartu dirbančių brolių komandoje, prie kurios prisijungė Ola (Davido žmona), gimsta idėja gaminti kepures vaikams su prekės ženklu TuTu. Tai yra įmonės 10 metų intensyvaus darbo ir augimo, pradėjusiai eksportuoti savo produkciją į daugiau nei 30 pasaulio šalių. Per šiuos metus kiekvienais metais sukuriama nauja vasaros ir žiemos kolekcija, kurioje yra daugiau nei 200 produktų kiekvienam sezonui. TuTu prekės ženklą vis labiau žino ir nešioja vaikai iš Kanados, JAV, Meksikos, Irano, Anglijos, per Vakarų Europą, Rytų Europą, tolimiausi Sibiro kampeliai. Įmonės veikla vadovavosi šūkiu: „Kuriame patvarias ir patogias kepures, kurios patinka vaikams ir tėvams“.

2013-2014

Bendrovė pristato gamybos ir pardavimo valdymo sistemą, integruojančią visus įmonės gamybos procesus ir jų klientus. Prekės ženkle yra kolekcijų, skirtų įvairioms tikslinėms rinkoms ir kainų kategorijoms: „TuTu Basic“, „TuTu Sybir“, „TuTu Unique“. Prasideda naujovių procesas (stebuklingos ausys, žaislų herojai ir daug daugiau ), kuriuo TuTu stebina iki šiol.

2015

Krizė Rusijos rinkoje priverčia valdybą veikti didinant eksportą į vakarus, keičiant kolekcijos stilių ir keičiant požiūrį į įmonės valdymą. Produktų naujienos ir naujovės įmonės gyvenime pristatomos dažniau ir greičiau. Visuotinis atšilimas, karštos vasaros, kurių vidutinė temperatūra Vakarų Europoje viršija 28 laipsnius, įkvepia mus pristatyti produktus, apsaugančius vaikus nuo ultravioletinių spindulių. Kepurės ir kepurės su UV + 30 ir UV +50 filtrais, saugančios ne tik galvą, bet ir akis bei kaklą, tampa nepamainomu vasaros kelionių į pajūrį aksesuaru.

2016

Pradedama rinkti nauja beisbolo kamuoliukų kolekcija: TMC TuTu Mafia Caps. Mūsų ištikimi klientai yra suaugę ir paaugliai, todėl mes jiems nukreipėme šį produktą. Dabar mūsų produktus galite įsigyti sporto parduotuvėse. Tęsiame TMC sėkmę, pristatydami rudens-žiemos sportinių kepurių su nuotraukų spausdinimu liniją. Dabar mūsų klientai gali nuspręsti, kaip turėtų atrodyti jų kepurės. Visiškas produkto personalizavimas.

2017

Vietose: Lenkijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Kanadoje. Mes sutrumpinome pristatymo laiką iki 3 dienų. 15 000 produktų, kuriuos galima įsigyti kartu su rinkodaros parama, visų produktų nuotraukomis. Tai tapo pagrindine TuTu veikla. TuTu yra ne tik kepurės, bet ir visa produkto koncepcija bei jo pardavimas.

2018

Siuvimo paslaugos klientui tampa didele įmonės pajamų dalimi. Mumis pasitikėjo žinomi Vakarų Europos ir Rusijos prekės ženklai. Esame siuvimo paslaugų tiekėjai. „Kalvik“ yra aukščiausios kokybės merino vilnos termo apranga vaikams nuo 1 iki 14 metų. „Kalvik“ yra naujas prekės ženklas mūsų portfelyje. Sato Sp. pradeda gaminti žinomiems galvos apdangalų prekių ženklams.

2019

Megztos reklaminės kepurės, pagamintos iš lanksčių, šiltų, vandenį nukreipiančių verpalų už mažą kainą, yra produktas, skirtas reklamos kompanijoms, kurios vykdo kampanijas „galva“. Kartu su Japonijos įmone ruošiame naujovišką produktą „TuTu Coolbit“, kurį netrukus pamatysite.

2020

Puikiai kvėpuojantys ekologiškos vilnos gaminiai „GOTS – GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD“, pagaminti iš 100% EXSTRAFINE MERINO VILNOS ir prisilietimo CASHFEEL , tai yra TuTu atsakymas į šiltą ar šaltą žiemą 2020 m. – Peržiūrėkite mūsų kolekciją.

2021

Mes 2021-uosius traktuojame kaip iššūkį ir esame arčiau gamtos nei kada nors anksčiau! Mes žinome, ką darome ir kodėl – gaminame kepurėles iš natūralios vilnos ir medvilnės pluošto, etiketėms ir kabliukams naudojame perdirbtą kartoną, pakuotėms naudojame iš vandenynų atgautą plastiką – mėgstame gaminti kepurės harmoningai su motina gamta. Gamtos artumą išreiškiame paprasčiausia kolekcija mūsų istorijoje, sumažiname ornamentus ir patenkiname praktinius poreikius gražiu, kukliu stiliumi. Mes priimame iššūkį toliau plėtoti savo įmonę ir „tutu“ prekės ženklą, nepaisant sunkumų, susijusių su COVID-19, visa mūsų komanda vis dar dirba nepakitusi, mes nenuleidžiame rankų ir dirbame toliau!

2022

2022 – mūsų planeta tai yra žaidimų aikštelė, kupinų energijos vaikų, kuriais mes rūpinamės ir prisiimame atsakomybę. TUTU produktai yra 100% biologiškai skaidūs! Plastikiniai maišeliai, į kuriuos supakuojame gaminį, kad jis saugiai pasiektų Jus, yra iš plastiko, paimto iš vandenynų. Mes pristatome BIO & FAIR politiką – sekite mus ir sužinosite apie tai daugiau. Naujiena – TUTU inovacijų skyrius sukūrė naują kepurių kolekciją iš lenkiško natūralaus lino ir medvilninio pamušalo su sidabro jonais. Šis audinių rinkinys yra antialerginis, turi priešgrybelinių ir antivirusinių savybių. Ieškoti kolekcijų – Linen.by.tutu. Tarptautinės prekybos ir bendradarbiavimo pasaulyje vykstantys ekonominiai pokyčiai paskatino mus kelti klientų aptarnavimo lygį. Naujos 2D ir 3D fotografijos ir vaizdo failų sistemos dėka mes esame dar arčiau jūsų

2023

Naujiena 2023 metais! Patentuoti TuTu šalmukų modeliai jau parduodami! Mūsų idėjos pasiteisino ir klientams patiko, o tai buvo impulsas juos įregistruoti kaip pramoninį dizainą. Dabar tik TuTu galite įsigyti gobtuvų, kurie suteiks komforto ir šilumos Jūsų vaikui bet kokiu oru. Daugiau informacijos:

https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/008596688-0001

https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/designs/008596688-0002

 

0